Cutis Help MIMI Krem do twarzy i ciała EGZEMA z olejem konopnym dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci

Cutis Help MIMI Krem do twarzy i ciała EGZEMA.

Bezpieczny krem do stosowania od pierwszego dnia życia.

Cutis Help MIMI Krem do twarzy i ciała bardzo dobrze się wchłania, a zapach przechodzi w naturalną, obojętną nutę.Preparaty Cutis Help mimi dzięki optymalnej zawartości bioaktywnego oleju z nasion konopi siewnych Cannabis sativa (surowiec farmakopealny) są naturalnie bogate w sterole, karotenoidy, fosfolipidy, chlorofile oraz Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT).

Zachowanie właściwych proporcji kwasów omega-6 do omega-3 wynoszących 3:1 pozwala na pozytywną modulację reakcji przeciwzapalnej, przyspiesza gojenie i regenerację skóry dziecka.

Olej konopny zawarty w preparatach CutisHelp mimi ma także właściwości antybakteryjne oraz antyoksydacyjne.

Dzięki wykorzystaniu tych cech Aktywne Emolienty CutisHelp mimi stanowią bezcenne wsparcie w pielęgnacji i regeneracji skóry dotkniętej schorzeniami przebiegającymi z suchością i/lub świądem oraz są niezastąpionym elementem codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry każdego dziecka.

Opakowanie: Tuba 75 ml

Opakowanie: Tuba 75 ml

Cena: 33,94 zł

Działanie

Dzięki takim składnikom czynnym jak m.in. farmakopealny olej konopny, witamina E, tlenki cynku i magnezu, bisabolol, allantoina i gliceryna, krem nawilża i odżywia skórę, działa silnie regenerująco, antybakteryjnie i antyoksydacyjnie, koi, zmniejsza napięcie i podrażnienia skóry, łagodzi stany zapalne i świąd.
Wzmacnia naturalną odporność na czynniki zewnętrzne.

Zastosowanie

Sposób użycia:
Zaleca się stosować do codziennej pielęgnacji.
Niewielką ilość preparatu należy rozprowadzić na skórę twarzy i/lub ciała.
Stosować 2-3 razy na dobę w zależności od potrzeb lub wskazań specjalisty.

Wskazania

Krem do twarzy i ciała jest idealny do pielęgnacji skóry bardzo suchej, podrażnionej i alergicznej, niezastąpiony w pielęgnacji skóry atopowej (AZS), również skóry leczonej preparatami sterydowymi.
Do codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry noworodków oraz starszych dzieci, narażonej na czynniki zakłócające funkcjonowanie płaszcza hydrolipidowego.

Substancja biologicznie czynna: CANNABIS SATIVA OIL ? farmakopealny olej konopny.
Pozostałe składniki aktywne i podłoża: wit. E (octan tokoferolu), tlenek cynku, tlenek magnezu, dimetikon, bisabolol, gliceryna, allantoina.

Ulotka w formacie pdf