Acai Berry bogate źródło antyoksydantów i składników odżywczych

This Is Bio Acai Berry kapsułki z ekstraktem z jagód Acai skoncentrowanym 4:1.

W jagodach Acai znajduje się: 18 aminokwasów, 29 kwasów tłuszczowych - w tym Omega-3 i Omega-6, 21 pierwiastków śladowych i wyjątkowo duże ilości błonnika roślinnego.
Zestaw substancji o działaniu przeciwutleniającym zapewnia najsilniejszy efekt antyoksydacyjny ze wszystkich produktów roślinnych.
Dodatkowo w Acai Berry znajdujemy witaminy z grupy B (wit. B1, B2, B3), witaminę C i E oraz minerały: cynk, potas, wapń, żelazo i fosfor.

Opakowanie: 60 kapsułek

This Is Bio,

marka:

Cena: 94,00 zł

Chwilowo niedostępny

  • darmowa wysyłka

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie:

Acai Berry jest źródłem antyoksydantów najsilniejszym wśród przeciwutleniaczy roślinnych. Zwalcza wolne rodniki, przez co działa ochronnie na układ krążenia, a przez to na cały organizm.
Obserwowany wzrost tempa metabolizmu pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Jagody Acai są często składnikiem preparatów wspomagających odchudzanie.
Oprócz poprawy przemiany materii aktywne składniki jagód Acai usprawniają procesy oczyszczania organizmu z toksyn i szkodliwych złogów.
Obecne w jagodach białka i aminokwasy, a także witaminy i mikroelementy zwiększają wydolność organizmu ułatwiając regenerację po wysiłku lub stresie.
Acai Berry wzmacnia organizm, przyczynia się do poprawienia kondycji skóry, włosów i paznokci; spowalnia procesy starzenia.
Acai Berry uznano za doskonałe źródło wapnia, który decyduje o masie naszych kości, czyli doskonałe uzupełnienie diety przeciwko osteoporozie.
W jagodach Acai zawarte są polifenole, które poprawiają krążenie krwi pomagając zapobiegać chorobom sercowo-naczyniowym, a pozytywny efekt wzmacniają antocyjanidyny poprawiające stan ścian naczyń krwionośnych.
Kwasy tłuszczowe Omega zawarte w Acai Berry pomagają w redukcji złego cholesterolu działając synergistycznie z fitosterolami

Dawkowanie:

1-3 kapsułek dziennie.

1 kapsułka zawiera:
Jagoda Acai (koncentrat 4:1) 600 mg

600 mg koncentratu 4:1 to odpowiednik 2,4 g suszonych sproszkowanych jagód Acai.