Ibuprom MAX tabletki 400 mg ibuprofenu

Ibuprom Max

Ibuprom Max powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić.

Ibuprom Max zawiera maksymalną dostępna bez recepty dawkę substancji czynnej (400 mg ibuprofenu), która koncentruje swoją siłę działania bezpośrednio na źródle bólu dając tym samym pewność, że ustąpią bóle takie jak: migrena, bóle menstruacyjne, bóle krzyża oraz bóle zębów.

USPharmacia,

marka:

Cena: 6,88 zł

Działanie:

Ibuprom Max jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim często jest stan zapalny) i na nim koncentruje swoją siłę działania.
Dzięki temu szybko zwalcza różnego rodzaju bóle.
Mechanizm działania polega na hamowaniu cyklooksygenazy kwasu arachidonowego, co prowadzi do zahamowania syntezy cyklicznych nadtlenków, bezpośrednich prekursorów prostaglandyn.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
- w doraźnym leczeniu: 1 tabletka doustnie co 4 godziny (nie należy stosować ilości większej niż 3 tabletek na dobę).

Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu: ból głowy, migrena, bóle menstruacyjne, zębów, gardła, mięśni, kości i stawów, krzyża, reumatyczne, pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa.
Gorączka.

1 tabletka drażowana zawiera ibuprofen 400 mg.

Ulotka w formacie pdf