Vitasteron potencja energia siły witalne mężczyzny

Vitasteron potencja energia siły witalne mężczyzny

Producent VITASTERON\'u zapewnia że wywoła on doskonałe efekty:

- mocna erekcja i wyraźne powiększenie penisa!

- najsilniejszy, naturalny środek na potencję na rynku: 100% gwarancji działania;

- pewne i szybkie wzwody, szybka regeneracja i wielokrotne orgazmy w ciągu jednej nocy;

- działanie błyskawicznie po zażyciu: już jedna kapsułka przed stosunkiem;

- większa siła i objętość ejakulacji;

Opakowanie: 10 kapsułek

Opakowanie: 10 kapsułek

Valeant,

marka:

Cena: 27,32 zł

Działanie

VITASTERON jest suplementem diety w skład którego wchodzą tylko naturalne składniki, o sprawdzonej skuteczności. Przy doborze receptury kierowano się specyficznymi potrzebami organizmu mężczyzny:

MLECZKO KRÓLEWSKIE Gel?e Royale jest jedynym pokarmem pszczelej królowej matki. Bogate w białka i aminokwasy (w stanie wolnym ? łatwo przyswajalne przez człowieka), witaminy, mikroelementy oraz hormony płciowe (w tym testosteron) i acetylocholinę.
Specyficzne właściwości mleczka królewskiego przejawiają się w poprawie funkcjonowania układu krążenia i zwiększeniu zawartości hemoglobiny we krwi. W ten sposób obserwuje się pośredni wpływ na zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu. Zawartość acetylocholiny wpływa na optymalne pobudzenie układu nerwowego i zwiększony poziom energii i witalności. Hormony płciowe dostarczane z mleczkiem pszczelim są m.in. odpowiedzialne za utrzymanie wysokiego libido i wysokiej sprawności seksualnej. Dzięki tym właściwościom mleczko pszczele było od dawna stosowane w Azji jako skuteczny afrodyzjak.

ŻEŃ- SZEŃ Panax ginseng, nazywany ?korzeniem życia? ? od tysiącleci jest stosowany w azjatyckiej medycynie. Nie bez powodu ? stanowi bogate źródło substancji wpływających na zachowanie witalności i dobrego samopoczucia ? polecany przy wyczerpaniu, szczególnie stresem.
Oprócz poprawy wydolności fizycznej i zmniejszeniu skutków stresu żeń-szeń jest też znany ze swoich właściwości afrodyzjakalnych (dzięki czemu w XVII w. był droższy od złota!): więcej energii, więcej radości życia, większa potencja!

PALMA SABAŁOWA Saw palmetto ? jej owoce były tradycyjnie stosowane przy impotencji, bezpłodności i trudnościach z oddawaniem moczu. Dzięki dzisiejszym badaniom wiemy, że ekstrakt z owocu hamuje przemianę testosteronu w dihydrotestosteron (DHT) odpowiedzialny w głównej mierze za przerost i raka prostaty oraz łysienie typu androgennego. Sprzyjając zachowaniu prawidłowej równowagi hormonalnej ma wpływ na zwiększenie libido i sprawności seksualnej mężczyzn.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie, podczas lub po posiłku, popić wodą.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zaleca się przyjmowanie preparatu wg indywidualnych potrzeb, do godziny przed stosunkiem.
W przypadku systematycznego przyjmowania preparatu przez okres 2 miesięcy, wskazana jest miesięczna przerwa.

Wskazania

VITASTERON przeznaczony jest jako wsparcie zarówno dla mężczyzn po 40-ce, jak i wszystkich młodszych facetów, narażonych na trudy codziennego życia.

1 kapsułka zawiera:
Mleczko królewskie* 350 mg
Palma sabałowa Saw palmetto 165 mg
Żeń-szeń Panax ginseng 100 mg

* jedna kapsułka zawiera 116,5 mg liofilizowanego mleczka pszczelego, co odpowiada 350 mg surowca nieprzetworzonego.