La Squalana przeciwzmarszczkowy i nawilżający skórę olejek ze skwalanem

Lasqualana zawiera niezbędny składnik twojej skóry - skwalan, w najwyższym możliwym 99,5% stężeniu. Skwalan pomaga w regeneracji komórek twojej skóry, sprawia, że staje się ona gładka, nawilżona i młodsza.Skwalan jest naturalnym składnikiem twojej skóry, dlatego wnika w nią głęboko. Jego wygładzające działanie poczujesz natychmiast, ponieważ dogłębnie nawilża nie tylko powierzchnię, ale i wewnętrzne warstwy skóry (w przeciwieństwie do \"nawilżaczy\" z syntetycznymi dodatkami).

Skwalan jest wytwarzany w Twoim organizmie, ale jego poziom zmniejsza się już od 25 roku życia.Kiedy nakładasz La®Squalanę dajesz cerze to, co jest jej potrzebne do regeneracji, młodszego wyglądu i zdrowia Twojej skóry.La®Squalana jest całkowicie naturalna i bezpieczna dla wszystkich rodzajów cery. Wygładza oraz redukuje pojawiające się linie i zmarszczki.

Opakowanie: Butelka z atomizerem 50 ml

Opakowanie: Butelka z atomizerem 50 ml

marka:

Cena: 162,67 zł

Działanie

- głęboko nawilża, dotlenia i redukuje drobne rysy dojrzałości,
- redukuje przebarwienia oraz blizny trądzikowe,
- odżywia skórę witalnymi składnikami, dostarczając substancji odżywczych,
- przedłuża działanie witamin A i E, koenzymu Q10
- goi poparzenia słoneczne i podrażnienia,
- zapobiega przebarwieniem skóry, zmarszczkom oraz utracie blasku.

Skwalan naturalnie zmiękcza skórę, nadaje jej elastyczności bez nieprzyjemnego uczucia przetłuszczania się. Chętnie formuje emulsje z olejami, nie utlenia się ani nie jełczeje.
Poprawia wilgotność skóry. Redukuje wolne rodniki formujące się na jej powierzchni.
Ogranicza procesy starzenia.
Stymuluje lepszą cyrkulację krwi i odżywienie skóry.
Równoważy metabolizm w obrębie skóry.
Pozwala zachować równowagę we wszystkich warstwach skóry i uaktywnia je ponownie. Kreuje widoczną poprawę w strukturach skóry.
Kiedy zastosujemy go na umytą albo wystawianą na słońce skórę i włosy, skwalan pomaga odtwarzać ich utraconą strukturę. 
Skwalan okrywając skórę, oferuje znaczną ochronę przed oparzeniami słonecznymi z powodu silnego pochłaniania promieni w zarumienionej okolicy. Pomaga również zredukować tworzenie się blizn. 

Skwalan jest łagodną substancją, która z niezwykłą zdolnością zwiększa tempo, głębokość i stopień przenikania środków działających miejscowo (kremów i składników maści leczniczych).
Skwalan jest używany jako substancja zwiększająca rozproszenie barwnika w pomadkach, nadaje wysoki połysk. Spełnia, również funkcje utrwalacza przedłużającego trwałość perfumom. 

Zastosowanie

codziennie wieczorem na twarz i delikatne miejsca wokół oczu, szyję i ręce, oraz tam gdzie twoja skóra potrzebuje rewitalizacji.

Wystarczy niewielka ilość La?Squalany, aby uzyskać niesamowite efekty, które zauważalne są natychmiastowo.

produkt o 99,5% stężeniu skwalanu
0,5% morski olejek zapachowy