BEPARENT STARTER MAN wspomaga płodność u mężczyzn

BEPARENT STARTER MAN jest to innowacyjny suplement diety, dostarczający niezbędnych substancji wspierających proces zapłodnienia u mężczyzn.

BEPARENT to innowacyjne i nowoczesne preparaty zawierające kompleks naturalnych, specjalnie dobranych składników aktywnych biorących udział w procesach fizjologicznych, szczególnie tych związanych z procesami odpowiedzialnymi za męską i kobiecą płodność.

Opakowanie: 30 kapsułek

MedFuture,

marka:

Cena: 64,99 zł

Działanie:

W składzie suplementu diety BEPARENT MAN połączono najbardziej istotne substancje w optymalnych stężeniach, których dobroczynne działanie na jakość spermy udowodniono w badaniach naukowych (m.in. L-karnityna, cynk, selen, witaminy z grupy B, żelazo, koenzym Q10, witamina C, witamina E).

- L-karnityna - wykazuje bardzo korzystny wpływ na ilość, dojrzewanie i ruchliwość plemników, jest dla nich źródłem energii. Poprawia jakość nasienia.

- Cynk - jest składnikiem potrzebnym do zachowania optymalnej płodności i zdolności prokreacyjnych. Pełni znaczącą rolę w procesie tworzenia się spermy, podtrzymuje żywotność plemników. Stymuluje produkcję testosteronu i pomaga we właściwym funkcjonowaniu prostaty.

- Selen - jest pierwiastkiem niezbędnym do wytwarzania testosteronu i produkcji plemników, wpływa na ich prawidłową budowę oraz ruchliwość.

- Witaminy z grupy B - są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz przebiegu licznych procesów zachodzących w komórkach organizmu.

- Koenzym Q10 - poprawia najważniejsze parametry spermy, chroni komórki przed działaniem wolnych rodników.

- Witamina C - chroni DNA plemników przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Zapewnia sprawne funkcjonowanie układu krwionośnego, podnosi odporność organizmu, reguluje produkcję cholesterolu. Jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy.

- Witamina E (tokoferol) - jest zwana także witaminą młodości. Pełni ważną rolę w procesach reprodukcyjnych organizmu, korzystnie wpływa na płodność i potencję. Neutralizuje wolne rodniki. Bierze czynny udział w procesie tworzenia spermy, wspiera aktywność i wydłuża życie plemników.

Wskazania:

Profesjonalny preparat przeznaczony dla mężczyzn w okresie planowania potomstwa zawierający zestaw specjalnie dobranych składników o udokumentowanym wpływie na kluczowe czynniki w procesie zapłodnienia.

Skład:

Składniki aktywne w 1 kapsułce (zalecana dzienna porcja):
winian L-karnityny - 300 mg
wit. E - 9,9 mg 83% ZDS*
wit. B1 - 1,1 mg 98% ZDS*
wit. B2 - 1,4 mg 98% ZDS*
wit. B6 - 1,3 mg 90% ZDS*
niacyna - 13,2 mg 83% ZDS*
kwas foliowy - 330,0 ug 165% ZDS*
kwas pantotenowy - 9,0 mg 150% ZDS*
biotyna - 41,3 ug 83% ZDS*
wit. B12 - 2,4 ug 98% ZDS*
wit. C - 72 mg 90% ZDS*
cynk - 10 mg 100% ZDS*
selen - 55 ug 100% ZDS*

* ZDS - zalecane Dzienne Spożycie