Belissa anti-red dla cery naczynkowej wzmocnienie włosów skóry i paznokci

Belissa anti-red wzmacnia naczynka zapobiegając powstawaniu tak zwanych pajączków

Opakowanie: 50 tabletek

Opakowanie: 50 tabletek

Aflofarm,

marka:

Cena: 17,39 zł

Działanie

Diosmina, rutozyd i hesperydyna chronią i wzmacniają naczynia krwionośne. Te stają się bardziej elastyczne i mniej podatne na pękanie i kruszenie, dzięki czemu cera naczynkowa odzyskuje zdrowy wygląd.

Dodatkowo belissa anti-red zawiera składniki wzmacniające włosy i paznokcie ? skrzyp, L-cysteinę i zestaw niezbędnych witamin i mikroelementów.
Dzięki temu możesz jednocześnie dbać o cerę naczynkową oraz wzmacniać włosy i paznokcie.

Diosmina, rutozyd, hesperydyna ? substancje należące do grupy flawonoidów. Wykazują właściwości ochronne na naczynia krwionośne. Wspomagają prawidłowe działanie układu naczyniowego. Korzystnie wpływają na elastyczność i szczelność naczyń krwionośnych dzięki czemu cera naczynkowa odzyskuje zdrowy wygląd.
Skrzyp polny ? naturalne źródło związków krzemu, który odpowiada za prawidłowy wzrost, regenerację i odpowiednią elastyczność komórek włosów, skóry i paznokci.
L-cysteina ? wchodzi w skład keratyny, głównego budulca włosów i paznokci oraz kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry. L-cysteina chroni komórki włosów, skóry i paznokci przed działaniem wolnych rodników, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia.
Witamina C ? jest niezbędna do tworzenia kolagenu - podstawowego budulca tkanki łącznej skóry. Jest silnym antyoksydantem, który chroniąc skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
Witamina E - zwana ?witaminą młodości?, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.Posiada właściwości antyoksydacyjne. Wiąże i neutralizuje wolne rodniki, dzięki czemu zapobiega ich szkodliwemu działaniu.
Niacyna (witamina PP) - jest istotna dla przemiany wodnej w skórze.

Wskazania

Produkt dla kobiet, które chcą pielęgnować cerę naczynkową i jednocześnie wzmacniać włosy i paznokcie.

1 tabletka zawiera:
Wyciąg ze skrzypu polnego 130 mg
L-cysteina 30 mg
Diosmina 65 mg
Rutozyd 50 mg
Hesperydyna 50 mg
Niacyna (witamina PP) 18 mg
Witamina E 10 mg
Witamina C 30 mg