Olimp Labs Tabletki Musujące Perceptin FAST

Olimp Labs Tabletki Musujące Perceptin FAST na Koncentrację i Pamięć

Suplement diety poprawia koncentracje i pamięć.
Zawiera opatentowany ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66.

Opakowanie: 20 tabletek musujących
KSM-66 Ashwagandha granted new set of functional claims by Health Canada - Nutraceuticals Now

Olimp Labs,

marka:

Cena: 23,99 zł

Działanie:

Suplement diety w postaci tabletek musujących, zawierający kompleksową kompozycję standaryzowanych ekstraktów z korzenia ashwagandhy KSM-66, i ziela bakopy drobnolistnej i pieprzu czarnego, kofeinę oraz witaminy z grupy B (kwas pantotenowy, ryboflawinę oraz witaminy B6 i B12). Szybsze wchłonięcie składników zapewnia płynna forma produktu.

Ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.) pomaga utrzymać uczucie energii i witalności. Wspiera procesy uczenia się, zapamiętywania oraz utrzymanie dobrej kondycji i sprawności umysłowej u osób starszych. Ponadto pomaga radzić sobie ze stresem, utrzymać dobre samopoczucie w okresach napięcia psychicznego, nerwowego oraz okresach niepokoju.

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri L.) może wywierać korzystny wpływ na funkcje mózgu i przyczyniać się do poprawy pamięci krótko- i długotrwałej oraz zwiększenia koncentracji i inteligencji. Ponadto pomaga w krążeniu krwi obwodowej, co wpływa na wydajność mózgu.

Kofeina wspiera sprawność umysłową - pomaga zwiększyć czujność i poprawia koncentrację. Ekstrakt pieprzu czarnego ułatwia wchłanianie składników odżywczych.

Preparat został uzupełniony w witaminy B6, B12 oraz ryboflawinę, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie:

1 tabletka dziennie. 1 tabletkę rozpuścić w 170 ml wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: PERCEPTIN FAST zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 100 mg/ 1 tabletkę). Dodatkowo produkt nie jest wskazany dla kobiet karmiących piersią, planujących ciążę, u dla osób z chorobami serca, a także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku nadciśnienia lub przyjmowania leków, w tym także niektórych leków bez recepty (m.in.: aspiryna, ibuprofen, naproksen), czy leków uspokajających, stosowanie preparatu zaleca się skonsultować z lekarzem. Nie stosować łącznie z alkoholem. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Zmętnienie roztworu i pojawiająca się piana są zjawiskami naturalnymi, wynikającymi z użytych składników i nie wpływają na jakość produktu.

Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, dążących do utrzymania należytej sprawności umysłowej. Szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres, pracującym umysłowo i uczącym się, w celu poprawienia pamięci i koncentracji.

Skład:

1 tabletka zawiera:
Ekstrakt ashwagandhy KSM-66  100 mg
(Withania somnifera L.), w tym: 5% witanolidów 5 mg
Ekstrakt bakopy drobnolistnej 100 mg
(Bacopa monnieri L.), w tym: 20% bakozydów 20 mg
Kofeina (z kofeiny bezwodnej) 100 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) 95% piperyny 1 mg
Kwas pantotenowy 6 mg (100%**)
Ryboflawina (wit. B2) 1,4 mg (100%**)
Witamina B6 1,4 mg (100%**)
Witamina B12 2,5 ug (100%**)

**RWS - referencyjna wartość spożycia.

Składniki: regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, węglany sodu; substancja wypełniająca - sorbitole; aromaty, kofeina bezwodna, ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri L.), L-leucyna, stabilizator - glikol polietylenowy; maltodekstryna, substancja słodząca - sukraloza; D-pantotenian wapnia - kwas pantotenowy, cyjanokobalamina - wit. B12, chlorowodorek pirydoksyny - wit. B6, ryboflawina - wit. B2, ekstrakt z owocu pieprzu czarnego (Piper nigrum L.).