Młody jęczmień sproszkowany sok z liści młodego jęczmienia

Młody jęczmień w postaci sproszkowanego soku pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych i całkowicie rozpuszcza się w wodzie.

Zawiera całą gamę witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów i to w takim składzie, w jakim skomponowała je sama natura.
Zielone listki młodego jęczmienia w porównaniu z pszenicą posiadają ponad 2 razy więcej magnezu, 5 razy więcej żelaza, 25 razy więcej potasu oraz aż 37 razy więcej wapnia, a jego wyjątkowe wartości odżywcze są znane od wielu lat na całym świecie.
Młody jęczmień to najlepsza jakość dzięki uprawie bez pestycydów i herbicydów, zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Produkt certyfikowany, nie zawiera glutenu, wolny od GMO.

Opakowanie: 250 g

MedFuture,

marka:

Cena: 44,99 zł

Działanie:

Młody jęczmień przywraca równowagę kwasowo-zasadową.
Zawiera witaminy, które aktywują enzymy pomagające zapobieganiu chorobom i stanom patologicznym, jednocześnie przyczyniając się do stabilizacji poziomu cholesterolu, zmniejsza ciśnienie krwi, wzmacnia układ odpornościowy.
Posiada bardzo korzystny wpływ na układ hormonalny i pozytywnie wpływa na stan psychiczny, dzięki zawartej w młodym jęczmieniu serotoninie nazywanej ?hormonem szczęścia?.
Stosowanie młodego jęczmienia pozwala przyczynić się do detoksykacji całego organizmu, wspierając perystaltykę jelit i korzystnie wpływając na utrzymanie prawidłowej wagi ciała.
Efekty te są w głównej mierze przypisywane wysokiemu stężeniu chlorofilu zawartemu w młodym jęczmieniu .

Młody jęczmień posiada również wysoką zawartość beta karotenu, witamin C i E oraz witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B.
W młodym jęczmieniu został odkryty wyjątkowo skuteczny przeciwutleniacz 2?-O-glikozylisowiteksyna (GIV).
Jego antyoksydacyjne działanie wobec utleniającej szkodliwości promieni UV jest w przybliżeniu 500 razy wyższe niż działanie witaminy E, jest on też kilkukrotnie skuteczniejszy niż witamina C.

Sposób użycia:

1 łyżeczkę rozpuścić w 100-200ml wody, soku lub herbaty o temperaturze do 30°C.

Następnie spożyć około 20 min przed posiłkiem.
Stosować 2-3 razy dziennie.
Nie mieszać metalową łyżeczką.

Wskazania:

Młody jęczmień w postaci sproszkowanego soku polecany jest wszystkim ludziom, a w szczególności osobom chorym na cukrzycę, zaburzenia pracy tarczycy, anemię, miażdżycę, nadciśnienie oraz osteoporozę.