BEPARENT STARTER WOMAN Wspomaganie Płodności u Kobiet

BEPARENT STARTER WOMAN jest to innowacyjny suplement diety, dostarczający niezbędnych substancji wspierających proces zapłodnienia u kobiet w okresie planowania potomstwa.

BEPARENT to innowacyjne i nowoczesne preparaty zawierające kompleks naturalnych, specjalnie dobranych składników aktywnych biorących udział w procesach fizjologicznych, szczególnie tych związanych z procesami odpowiedzialnymi za męską i kobiecą płodność.

Opakowanie: 30 tabletek

MedFuture,

marka:

Cena: 64,99 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie:

BEPARENT WOMAN dostarcza witamin z grupy B, kwas foliowy, witaminę E, jod, witaminę C, żelazo, L-argininę.

- L-arginina - pełni istotną rolę w funkcjonowaniu układu rodnego kobiet ? rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu usprawniony jest przepływ krwi. Korzystnie wpływa na wzrost i dojrzewanie komórek jajowych i zapobiega ich przedwczesnemu starzeniu się. Reguluje właściwe wydzielanie śluzu, który umożliwia plemnikom dotarcie do komórki jajowej.
- Witaminy z grupy B - wykazują korzystny wpływ na wszystkie aspekty płodności kobiety i witalność organizmu. Są niezbędne w prawidłowym przebiegu owulacji i zagnieżdżeniu komórki jajowej (B1 -Tiamina), uczestniczą w syntezie produkcji hormonów, ułatwiają wchłanianie żelaza (B2 - Ryboflawina, B3 - Niacyna), wpływają na powstanie progesteronu i wzrost błony śluzowej macicy (B6, B12), poprawiają ogólną witalność oraz samopoczucie (B7 - Biotyna).
- Kwas foliowy - jest niezbędny dla wzrostu komórek i ich reprodukcji. Odgrywa kluczową rolę w prawidłowym przebiegu rozwoju embrionu, szczególnie jego układu nerwowego.
- Żelazo - zapewnia odpowiednie utlenowanie narządów rodnych kobiety, korzystnie wpływa na proces wzrostu oraz rozwój umysłowy, odporność i dobre samopoczucie.
- Witaminy C i E - wpływają na prawidłową budowę endometrium (błony śluzowej macicy) u kobiet oraz na długość fazy lutealnej, kluczowej dla początkowego okresu ciąży, zwiększają poziom kwasu askorbinowego w pęcherzyku Graafa, pomagają utrzymać płodność.
- Jod - odpowiada za czynność tarczycy i jej właściwe funkcjonowanie, które odgrywa istotną rolę w regulacji cyklu miesięcznego.

Wskazania:

Profesjonalny preparat przeznaczony dla kobiet w okresie planowania potomstwa zawierający zestaw specjalnie dobranych składników o udokumentowanym wpływie na kluczowe czynniki w procesie zapłodnienia.

Skład:

Składniki aktywne w zalecanej dziennej porcji (1 tabletka):

L-arginina - 300 mg
wit. E - 9,9 mg 83% ZDS*
wit. B1 - 1,1 mg 98% ZDS*
wit. B2 - 1,4 mg 98% ZDS*
wit. B6 - 1,3 mg 90% ZDS*
niacyna - 13,2 mg 83% ZDS*
kwas foliowy - 400,0 ug 200% ZDS*
kwas pantotenowy - 9,0 mg 150% ZDS*
biotyna - 41,3 ug 83% ZDS*
wit. B12 - 2,4 ug 98% ZDS*
wit. C - 72 mg 90% ZDS*
żelazo - 14 mg 100% ZDS*
jod - 15 ug 10% ZDS*

* ZDS - zalecane Dzienne Spożycie