Thiospot Ultra Krem rozjaśniający przebarwienia z filtrem ochronnym SPF 50+ Synchroline

Synchroline Thiospot Ultra Krem na dzień z filtrami ochronnymi

Zastosowana w preparacie Thiospot Ultra technologia LIPIFREE® pozwala uzyskać wysoką skuteczność działania oraz wpływa na poprawienie konsystencji preparatu, czyniąc go przyjemnym w użyciu i przyśpieszając jego wchłanianie.

THIOSPOT to seria preparatów przeznaczonych do skóry z przebarwieniami, złożona dodatkowo z kremu Thiospot Intensive oraz preparatu miejscowego w aplikatorze z kulką roll-on Thiospot SR.

Złożony mechanizm działania bazujący na odpowiednim połączeniu trzech składników aktywnych zapewnia stopniowe hamowanie syntezy melaniny, prowadząc do wyrównania kolorytu skóry oraz przeciwdziałając powstawaniu nowych zmian przebarwieniowych.

Opakowanie: Tuba 30 ml

Cena: 81,88 zł

Działanie:

Dzięki składnikom aktywnym preparat skutecznie hamuje proces produkcji melaniny przeciwdziałając tworzeniu się ciemnych plam i jednocześnie usuwa istniejące już zmiany przebarwieniowe.
Zawartość filtrów ochronnych SPF 50+ oraz wysokich filtrów UVA chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV i zapobiega tworzeniu się przebarwień.

- Acetyloglukozamina redukuje ilość i wielkość zmian przebarwieniowych.
Rozjaśnia i zapobiega tworzeniu się nowych zmian.
- Linolan etylu zmniejsza intensywność przebarwień już istniejących poprzez wpływ na procesy odnowy komórkowej.
- Fenyloetyl rezorcynolu działa na skórę z przebarwieniami poprzez spowolnienie reakcji melanosyntezy oraz hamowanie aktywności tyrozyny.
- Kwas ferulowy opóźnia procesy starzenia się skóry i zmniejsza tendencję do powstawania nowych przebarwień.

Zastosowanie:

Odpowiednią ilość preparatu nakładać rano na skórę twarzy przed nałożeniem makijażu.
Tylko systematyczne i długotrwałe stosowanie zapewnia widoczne rezultaty.

Wskazania:

Preparat rozjaśniający z wysokim filtrem ochronnym SPF 50+ do codziennej pielęgnacji skóry z tendencją do powstawania przebarwień.
Zaleca się również stosowanie produktów THIOSPOT przed zabiegami chirurgicznymi w celu zapobiegania powstawaniu późniejszych pigmentacji pozapalnych.

Składniki aktywne:

Fenyloetyl rezorcynolu, acetyloglukozamina, linolan etylu, kwas ferulowy, MSM.