Sytrinol flawonoidy i tokotrienole pomagające w obniżeniu poziomu cholesterolu

Sytrinol jest preparatem prawnie zastrzeżonym i opatentowanym, który zawiera flawony polimetoksylowane (PMF) i szereg tokotrienoli pochodzących z owoców cytrusowych.

Sytrinol pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

Opakowanie: 60 kapsułek

Cena: 92,99 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie:

Sytrinol wpływa na wątrobę m.in. na produkcję cholesterolu.
Może pomagać w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.
PMF należą do licznej grupy związków roślinnych określanych mianem bioflawonoidów cytrusowych, które powszechnie uznaje się za istotny element zróżnicowanej diety - głównie ze względu na ich właściwości antyoksydacyjne.
Tokotrienole należą do rodziny witaminy E i znane są z działania przeciwutleniającego znacznie silniejszego od działania samej witaminy E.
PMF i tokotrienole występujące w Sytrinolu przebadano pod kątem ich roli w utrzymaniu układu sercowo-naczyniowego w dobrym stanie, a badania te sugerują, że mogą one przyczyniać się do właściwego poziomu cholesterolu i chronić cholesterol LDL przed utlenianiem.
W odróżnieniu od innych suplementów diety, które starają się blokować absorpcję cholesterolu zawartego w spożywanych przez nas produktów, Sytrinol w naturalny sposób równoważy wytwarzanie cholesterolu w wątrobie.
Preparat ten charakteryzują trzy odrębne i uzupełniające się mechanizmy działania w organizmie, które korzystnie wpływają na serce, nie powodując jednocześnie uszczuplenia zasobów CoQ10 typowego dla statyn.

Dzienna dawka 2 kapsułki zawierają:
300 mg Sytrinol - mieszanka flawonoidów z pomarańczy (skórka) (Citrus aurantium) 70% i tokotrienoli z owoców palmy olejowej (Elaeis guineensis) 30%

Substancje pomocnicze: oliwa z oliwek, żelatyna, gliceryna, naturalny aromat pomarańczowy, lecytyna sojowa (nośnik), żółty wosk pszczeli (zagęszczacz), dwutlenek tytanu, chlorofilina, ryboflawina (barwnik)

Ulotka w formacie pdfUlotka Sytrinol Strefa Leków