Scholl GelActiv wkładki do sportowego obuwia dla mężczyzn

Scholl GelActiv wkładki do sportowego obuwia dla mężczyzn

Nowe wkładki Scholl GelActiv zapobiegają zmęczeniu i bólowi stóp.

Zostały opracowane z myślą o różnych typach potrzeb.

Wkładki pasują do rozmiarów: 42-48.Dzięki nowym wkładkom Scholl GelActiv do sportowego obuwia możesz ćwiczyć jeszcze dłużej.

Te innowacyjne wkładki, zaprojektowane we współpracy z Uniwersytetem w Salford, pochłaniają wstrząsy i zmniejszają nacisk na stawy.Doskonałe do:

- obuwia sportowego,

- tenisówek.Nowa technologia GelActiv łączy w sobie dwa rodzaje żelu, które w niezawodny sposób pochłaniają nawet najmniejsze wstrząsy i skutecznie zmniejszają ucisk odczuwany podczas chodzenia czy biegania.

Twardy żel podpiera łuk stopy i pięty, podczas gdy miękki zapewnia skuteczną amortyzację i dodatkowy efekt pochłaniania wstrząsów.Scholl GelActiv wkładki do sportowego obuwia pomagają zmniejszyć nacisk na stopy, dzięki skutecznemu rozmieszczeniu obszarów kontaktu z podłożem i odpowiedniemu rozłożeniu nacisku.Nowe wkładki Scholl GelActiv można przyciąć tak, by pasowały do każdego rozmiaru obuwia, a dzięki doskonałej przyczepności od spodu wkładki nie ślizgają się po włożeniu do obuwia.

Opakowanie: 2 sztuki

Opakowanie: 2 sztuki

SCHOLL,

marka:

Cena: 49,88 zł

Zastosowanie

Sposób użycia:
Jeżeli zajdzie taka potrzeba, przytnij wkładki wzdłuż linii wyznaczającej Twój rozmiar buta lub użyj oryginalnej wkładki jako wzorca, aby dopasować je do Twojego obuwia.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, usuń oryginalne wkładki i użyj Scholl ActivGel, wkładając je żelową stroną do dołu.
Wkładki należy wymienić gdy są zużyte.
Zalecana jest wymiana co 6 miesięcy.