Kolorex Derma krem przeciwko zakażeniom grzybicznym

Kolorex ® Derma to preparat stworzony z myślą o zakażeniach grzybicznych skóry, wykorzystujący przeciwgrzybiczne właściwości ekstraktów uzyskanych ze starożytnej rośliny o nazwie horopito (Pseudowintera colorata), rosnącej w Nowej Zelandii.

Ekstrakty te wspomagają procesy naprawcze skóry i nabłonka i przywracają równowagę mikrobiologiczną skóry, zakłóconą nadmiernym rozwojem grzybów z rodziny Candida.

Kolorex® Derma to produkt nie zawierający syntetycznych środków konserwujących, olejów mineralnych, substancji zapachowych, parabenu czy produktów pochodzenia zwierzęcego.Linia produktów Kolorex® to gama naturalnych i skutecznych produktów stosowanych w kandydozie i grzybicach, zarówno w fazie ostrej jak i fazie chronicznej przebiegu zakażenia.

Opakowanie: Tuba 30 ml

Opakowanie: Tuba 30 ml

Named S.p.a,

marka:

Cena: 55,79 zł

Działanie

Nawilżające i odżywcze działanie Kolorex? Derma wspomaga zwalczanie zakażeń grzybicznych i chroni przed nawrotem wysypki.

Kolorex? Derma to kompozycja wielu składników aktywnych o szerokim spektrum działania:
Olej z pestek moreli to olej o bardzo dobrych właściwościach nawilżających, odbudowujący uszkodzony nabłonek, przeznaczony do skóry szorstkiej, popękanej i odwodnionej.

Olejek z drzewa herbacianego to znany od wieków środek antyseptyczny, skuteczny w zwalczaniu wielu szczepów bakterii, grzybów i wirusów, w tym szczepów Candida, co zostało udowodnione w dziesiątkach badań naukowych.
Posiada właściwości łagodzące podrażnienia, wysypki, dermatozy, stany braku równowagi mikrobiologicznej na skórze i śluzówce.
Przeciwdziała skutkom otarcia i uszkodzeń nabłonka.
Jest bezpieczny w stosowaniu.

Olejek z odmiany cytrynowej drzewa herbacianego (Leptospermum petersonii) w badaniach naukowych z 2010 r. udowodniono aktywność tego olejku wobec grzybów Candida albicans i Aspergillus fumigatus.

Ekstrakt z aloesu, rośliny od wieków uznanej za panaceum na wszelkie dolegliwości wewnętrzne i zewnętrzne, od zakażeń drobnoustrojami (w tym grzybem Candida), chorób układu pokarmowego, sercowego itd., po właściwości zmniejszające i gojące stany zapalne, podrażnienia, oparzenia, ranki skóry i śluzówki.
Żel z tej rośliny stanowi doskonały roślinny surowiec kosmetyczny, wspomagający procesy naprawcze uszkodzonej skóry i śluzówki.

Ekstrakt z horopito, uzyskany z rośliny Pseudowintera colorata, ma udowodnione w badaniach naukowych właściwości grzybobójcze, szczególnie wobec grzybów z rodziny Candida, przywraca także stan równowagi mikrobiologicznej na skórze i nabłonku.

Kwas mlekowy znajduje się naturalnie w organizmie ludzkim i jest nietoksyczny.
Wykorzystywany jest jako surowiec kosmetyczny, gdyż wpływa na produkcję kolagenu, powodując zwiększenie grubości i wzmocnienie skóry właściwej, co jest istotne w likwidowaniu mikrourazów.
Działa przeciwbakteryjnie, zapobiega tworzeniu się ognisk zapalnych czyli wyprysków, reguluje odnowę komórkową skóry i nabłonka.

Octan witaminy E jest witaminowym suplementem diety, stosowanym także w produktach dermatologicznych, wpływa ochronnie na skórę i śluzówkę.

Zastosowanie

Sposób użycia:
Niewielką ilość kremu należy nanieść 3 razy dziennie na miejsca dotknięte infekcją po ich wcześniejszym dokładnym umyciu oraz wysuszeniu.
Wetrzeć aż do całkowitego wchłonięcia.
Przez kilka chwil po nałożeniu kremu może pojawić się uczucie ciepła, jest to znak działania składników zawartych w kremie.
Po około minucie uczucie to znika.
Kolorex? Derma może być stosowany w trakcie i po zakończeniu leczenia skóry.

Efekty działania kremu uwidaczniają się po około 7 ? 10 dniach, ale przy uporczywej infekcji zaleca się przedłużenie terapii do 2 ? 3 tygodni.

Wskazania

Zalecane jest stosowanie kremu w przypadku grzybicznych zmian (zażółcenia) paznokci, pojawienia się dyskomfortu i zaczerwienienia na skórze pod stopami, pomiędzy palcami u nóg, itp.

Woda, alkohol cetylowy, olej z pestek moreli (Prunus armeniaca), olejek z liści drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia), alkohol cetearylowy, alkohol cetearylowy 200E, ekstrakt z liści horopito (Pseudowintera colorata), octan witaminy E, ekstrakt z liści aloesu (Aloe barbarensis), olejek z liści drzewa herbacianego cytrusowego (Leptospermum petersonii), sorbinian potasu, kwas mlekowy, cytral, cytronelol, linalol, limonen.

Ulotka w formacie pdf