Hydrabak krople do oczu bez konserwantów

Hydrabak krople do oczu bez konserwantów do stosowania do oczu i na soczewki kontaktowe.

Preparat nie zawiera środków konserwujących i dlatego może być bezpiecznie stosowany w trakcie używania soczewek kontaktowych.KROPLE MOŻNA UŻYWAĆ PRZEZ 8 TYGODNI OD OTWARCIA OPAKOWANIA

Opakowanie: Butelka z zakraplaczem 10 ml

Opakowanie: Butelka z zakraplaczem 10 ml

Labories thea,

marka:

Cena: 19,62 zł

Działania niepożądane

Interakcje

W przypadku stosowania kilku preparatów do oczu należy zachować przynajmniej 10 minut przerwy pomiędzy zakraplaniem kolejnych preparatów.

Dawkowanie

1 krople preparatu należy wkraplać 3-4 razy dziennie, a nawet 8 razy dziennie, w zależności od potrzeb.

Preparat należy wkraplać do worka spojówkowego pod lekko odchyloną palcem dolną powiekę.
Po wkropleniu preparatu należy kilka razy mrugnąć, aby został on równo rozprowadzony pomiędzy powierzchnie gałki ocznej i soczewkę kontaktową.

Preparat należy wkraplać w regularnych odstępnych czasu, aby zapewnić odpowiednie nawilżenie powierzchni gałki ocznej i soczewki kontaktowej.

Wskazania

Krople do oczu Hydrabak są przeznaczone do stosowania do oczu i na soczewki kontaktowe.
Preparat Hydrabak jest przeznaczony dla użytkowników soczewek kontaktowych do nawilżenia powierzchni gałki ocznej i soczewek kontaktowanych w celu zapewnienia większego komfortu ich użytkowania.
Preparat Hydrabak jest również wskazany do stosowania w przypadku wystąpienia objawów takich jak pieczenie, kłucie czy przemęczenie oczu spowodowane czynnikami zewnętrznymi jak praca przy monitorach komputerowych i telewizyjnych, przebywanie w pomieszczeniach gdzie jest suche powietrze (klimatyzacja, ogrzewanie), jak również w pomieszczeniach zadymionych i zapylonych.

0,9% Natrium Chloratum w pojemniku ABAK bez konserwantów