Coldrex Maxgrip C 24 tabletek

Opakowanie: 24 tabletki

Opakowanie: 24 tabletki

GlaxoSmithKline,

marka:

Cena: 18,89 zł

Działanie

Preparat Coldrex zawiera w swoim składzie:
paracetamol - środek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym;
fenylefrynę - środek obkurczający naczynia krwionośne i udrażniający przewody nosowe;
kofeinę - środek o łagodnym działaniu pobudzającym;
wodzian terpinu - środek wykrztuśny oraz
kwas askorbinowy (wit.C) - środek stosowany w przeziębieniu i grypie, uzupełniający niedobory witaminy C, które mogą wystąpić w pierwszych dniach choroby.

Dawkowanie

Dorośli: 2 tabletki preparatu Coldrex MaxGrip C, maksymalnie 4 razy w ciągu doby.
Preparat stosować nie dłużej niż 3 dni.
Jeśli objawy choroby nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem

Wskazania

Coldrex stosuje się w dolegliwościach związanych z grypą i przeziębieniem takich jak: bóle głowy, dreszcze, bóle kostne i mięśniowe, niedrożność przewodów nosowych, bóle zatok i gardła

paracetamol 500mg;
kofeina 25 mg;
chlorowodorek fenylefryny 5 mg;
wodzian terpinu 20 mg
kwas askorbinowy (Wit. C) 30 mg