Apap 12 tabletek

Apap 12 tabletek

Opakowanie: 12 tabletek

Opakowanie: 12 tabletek

Us Pharmacia,

marka:

Cena: 4,72 zł

Działanie

Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała.
Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla:
- osób z chorobą wrzodową
- osób z nadciśnieniem tętniczym
- cierpiących na nadkwaśność i zgagę
- chorych na cukrzycę
- alergików
- osób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowe
- kobiet ciężarnych i karmiących

Dawkowanie

Dorośli: 1 do 2 tabletek, 3 do 4 razy na dobę, nie więcej niż 8 tabletek na dobę.
Dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.
Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia - ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączkowe; gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu.