Snake Active Aktywne Serum z ekstraktem z jadu żmii

Snake Active Skincare Elixir - Serum.

Konsystencja i zapach preparatu zapewniają skórze przyjemne uczucie komfortu i odprężenia, oraz brak jakichkolwiek nieładnych, świecących śladów na Twojej skórze.

Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów ani parabenów.

Opakowanie: Butelka 30 ml

Cena: 54,88 zł

Działanie

Działanie serum Snake Active opiera się na polipeptydzie obecnym w jadzie żmii z gatunku Tropidolaemus wagleri.
Badania kliniczne wykazały, że 4% stężenie peptydu jadu żmii ma zdolność redukowania zmarszczek mimicznych dzięki hamowaniu skurczów mięśni, przez co powstrzymuje skutki upływu czasu na skórze.
Działanie aktywnego składnika wzmacniają pozostałe składniki aktywne o wypróbowanej i potwierdzonej skuteczności, takie jak kwas hialuronowy, retinol, dipalmitynian hydroksyproliny, koenzym Q10, kolagen, elastyna.
Są to idealne składniki aktywne, które doskonale regenerują i chronią skórę przed upływem czasu lub zwalczają jego skutki (właściwości przeciwstarzeniowe).
Tokoferol (silny naturalny antyoksydant) oraz witaminy B i E, A chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem spowodowanym nadmierną ilością promieniowania UVA i UVB.

Zastosowanie

Sposób użycia:
Stosować na twarz i szyję o dowolnej porze dnia, a szczególnie wieczorem przed snem, upewniwszy się, że skóra jest czysta i sucha.
Rozprowadzać na skórze stosując delikatny, kolisty masaż, aby zapewnić lepsze wnikanie serum.

Wskazania

Serum nadaje się do wszystkich typów skóry i jest szczególnie polecany do skóry dojrzałej.