NAGIETEK BioMaść Aboca kosmetyk organiczny

Aboca NAGIETEK BioMaść kosmetyk organiczny z liofilizowanym ekstraktem z kwiatów nagietka (mianowanym na zawartość flawonoidów całkowitych 1,2%)

Bio Maść Nagietek jest innowacyjnym kosmetykiem biologicznym wskazanym przy przypadkach zaczerwienienia i podrażnienia skóry, spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi.

Dzięki swojemu delikatnemu działaniu łagodzącemu jest szczególnie wskazana do wszystkich typów skóry wrażliwej i delikatnej, a szczególnie tej u noworodków i dzieci.

Wysokie stężenie flawonoidów, składników aktywnych kwiatów nagietka uzupełnia prawidłowe funkcjonowanie maści i gwarantuje jej skuteczność.

BioMaść Nagietek jest wykonana zgodnie z rygorystycznym standardem produkcji kosmetyków biologicznych, który certyfikuje stosowanie surowców z upraw biologicznych (CE 834/2007), unika stosowania licznych substancji i składników pochodzących z syntez chemicznych (takich jak pochodne ropy naftowej, parabeny, PEG) i określa ilość składników naturalnych, które powinien zawierać produkt.
Te składniki wraz z czystymi olejkami esencjonalnymi dla otrzymania całkowicie naturalnego zapachu, pozwalają zadowolić wymagania osób najbardziej wrażliwych.

Opakowanie: Tuba 50 ml

Cena: 25,42 zł

Zastosowanie:

Aplikować maść delikatnie masując określone partie ciała, aż do całkowitego jej wchłonięcia.
Zaleca się 2-3 aplikacje dziennie.

Wskazania:

Produkt jest wskazywany przede wszystkim w:
- dla skóry wrażliwej,
- w zaczerwienieniach skóry
- w podrażnieniach czynnikami zewnętrznymi,
- w otarciu naskórka

Substancje czynne:
Liofilizowany ekstrakt z kwiatów nagietka 1% (mianowany na zawartość flawonoidów całkowitych w przeliczeniu na hiperozyd 1,2%)
ekstrakt olejowy z dziurawca 5%
olej z jojoby 10%
olejek esencjonalny z lawendy prawdziwej 0,6%
roztwór wodny kleiku z prawoślazu 57,45%
odwodniony żel z liści aloesu prawdziwego 0,3% 200:1