ARNIKA BioMaść Aboca kosmetyk organiczny

Aboca ARNIKA BioMaść z liofilizowanym ekstraktem z kwiatów arniki (mianowanym na zawartość seskwiterpenolaktonów 3%)

BioMaść Arnika jest innowacyjnym kosmetykiem biologicznym, korzystnym dla poprawy stanu skóry, dającym natychmiastowe uczucie ulgi w określonych partiach ciała działając odświeżająco i łagodząco.

BioMaść Arnika jest wykonana zgodnie z rygorystycznym standardem produkcji kosmetyków biologicznych, który certyfikuje stosowanie surowców z upraw biologicznych (CE 834/2007), unika stosowania licznych substancji i składników pochodzących z syntez chemicznych (takich jak pochodne ropy naftowej, parabeny, PEG) i określa ilość składników naturalnych, które powinien zawierać produkt. Składniki czynne wraz z czystymi olejkami eterycznymi dodanymi dla otrzymania całkowicie naturalnego zapachu, pozwalają zadowolić wymagania osób najbardziej wrażliwych.

Opakowanie: Tuba 50 ml

logo organic farming skladniki upraw biologicznych

Cena: 25,42 zł

Działanie:

Wysokie stężenie seskwiterpenolaktonów, składników aktywnych kwiatów arniki, jest gwarantowane przez proces liofilizacji, który prowadzi do otrzymania maksymalnego stężenia substancji czynnych fitokompleksu.
Szczególna formula maści zawierająca dodatkowo olejek eteryczny z mięty, który w synergii ze składnikami aktywnymi arniki uzupełnia prawidłowe funkcjonowanie maści i gwarantuje jej skuteczność.

Zastosowanie:

Aplikować maść delikatnie masując określone partie data ruchami okrężnymi aż do całkowitego wchłonięcia maści. Zaleca się 2-3 aplikacje dziennie.

Wskazania:

Produkt jest wskazywany przede wszystkim w:
- intensywnym wysiłku sportowym,
- nadmiernych obciążeniach fizycznych,
- intensywnej pracy mięśni,
- drobnych urazach i stłuczeniach.

Substancje czynne:
Liofilizowany ekstrakt z kwiatów arniki 1% (mianowany na zawartość seskwiterpenolaktonów w przeliczeniu na helenaline 3%)
olejek esencjonalny z mięty 0,5%
ekstrakt olejowy z dziurawca 15%
roztwory wodne z kleiku prawoślazu 58,3%