Feminum nawilżający żel intymny 40 ml

Feminum Żel - specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu szczególnie wskazany przy stosowaniu prezerwatyw.

Feminum Żel - preparat przebadany klinicznie, w dużym stopniu chroniący przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.

Badania naukowe wskazały, że dokładnie 30% kobiet ma problemy, do których oficjalnie wstydzi się przyznać: Kontakty intymne z moim partnerem nie przebiegają harmonijnie.

Codziennie obciążenie pracą, zdenerwowanie, pośpiech,

stres oraz wewnętrzny dyskomfort powodują u wielu kobiet nieprawidłowe wydzielanie śluzu w przedsionku pochwy.

Nawilżający żel Feminum dzięki zawartości kwasu mlekowego wpływa na przywrócenie kwaśnego odczynu pH 3,8-4,2, dzięki czemu w znaczący sposób powstrzymuje rozwój mikroorganizmów odpowiedzialnych za zakażenia pochwy.

Opakowanie: Tuba 40 ml

Opakowanie: Tuba 40 ml

Miralex,

marka:

Cena: 14,79 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie

Feminum Żel - jest preparatem zupełnie neutralnym, bez smaku i zapachu, nie pozostawiającym plam na bieliźnie.
W przypadku niejasności, bliższych informacji udzieli lekarz-ginekolog.
Nawilżający żel dla kobiet Feminum - klarowny, lekki żel o fizjologicznym, lekko kwaśnym odczynie pH sprawia, że skóra krocza nabiera dawnej elastyczności, przez co będzie odporniejsza na zatarcia i zadrapania.
Feminum Żel - można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb.
Długotrwałe stosowanie nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu oraz pozostaje obojętne dla skóry i błony śluzowej, co potwierdzają badania dermatologiczne i ginekologiczne przeprowadzone w Klinikach Akademii Medycznej. Używanie innych przypadkowych środków zawierających tłuszcze lub substancje zapachowe, jak kremy, mleczka kosmetyczne oraz oliwki (nie rozpuszczalne w wodzie i długo przylegające do delikatnej śluzówki tej części ciała) powoduje podrażnienie, zaczerwienienie i ból. Przy wystąpieniu tych dolegliwości należy zasięgnąć porady lekarza-ginekologa.

Zastosowanie

Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym.
Zdrowa i jędrna skóra krocza gwarantuje prawidłową funkcję fizjologiczną tej części ciała kobiety.

Wskazania

Niedobór wydzielania śluzu w pochwie

Gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.