Diaval Extra 50 ml

Zawiera starannie wybraną kombinację wyciągów roślinnych, które pozytywnie wpływają na regulację poziomu cukru we krwi.

Opakowanie: butelka 50 ml z kroplomierzem

Opakowanie: butelka 50 ml z kroplomierzem

Solinea

Cena: 21,86 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie

Wpływa dobrze na poziom cukru zwykle już w ciągu pierwszych 4-6 tygodni.
Pozytywnie wpływa na organy wtórnie uszkodzone przez wysoki poziom cukru.
Pozytywnie wpływa na układ nerwowy i naczyniowy.

Dawkowanie

Dorośli w ciągu pierwszych dziesięciu dni powinni zażywać 15 kropli trzy razy dziennie, w następnych dniach 15 kropli dwa razy dziennie.
Krople wlać na łyżkę z wodą i połknąć, co najmniej 20 minut przed jedzeniem.

Jeżeli pacjent używa równocześnie inne preparaty, między ich podawaniem proszę zrobić przerwę przynajmniej 5 minut.

Zawartość opakowania zgodnie ze sposobem użycia wystarcza na około 7 tygodni.

Diaval? Extra zawiera ekstrakty roślin w precyzyjnych stosunkach ilościowych, których skuteczność przejawia się w efekcie ich skojarzonego działania.
W produkcie znajdują się ekstrakty z następujących ziół w stężeniach 1x10-3 do 1x10 -6 % obj. w 42,5% roztworze glicerolu.
-Chmiel zwyczajny (Humulus lupulus)
Zawiera między innymi goryczkę humulinę, lupulinę, olejki i taniny. Substancje zawarte w preparacie mogą ograniczyć nadmierny wzrost poziomu cukru we krwi po większym obciążeniu glukozą z potraw. Działa moczopędnie.
-Owies zwyczajny (Avena sativa)
Zawiera saponiny, skrobię, glukokininy i szereg innych substancji jak na przykład vanilglikozydy, flawonoidy, pektynę, karoten i szereg witamin rozpuszczalnych w wodzie. Łagodzi podrażnienia oraz przyspiesza wchłanianie, obniża poziom cukru i cholesterolu we krwi. Tłumi podwyższoną czynność tarczycy, jest polecany również pacjentom cierpiącym na brak apetytu.
-Centuria pospolita (Centauria umbellatum)
Zawiera goryczki przede wszystkim glikozydy erytaurynę, gentiopikrynę, amarogentynę, flawonoidy i olejki. Działa na błonę śluzową żołądka, zwiększa produkcję soków żołądkowych oraz wspomaga pracę woreczka żółciowego.
-Świetlik łąkowy (Euphrasia rostkoviana)
Zawiera głównie glikozyd aukubinowy, taninę, olejki, gorycze i glikozyd flawonoidowy. Chroni oczy i pomaga przy chorobach oczu.
-Borówka czernica (Vaccinium mirtillius)
Zawiera przede wszystkim taniny, różne kwasy organiczne, cukry i barwniki. Liść zawiera ok. 11% taniny i glukokininy, które obniżają poziom cukru oraz straty cukru w moczu. Wspomaga gojenie się ran u diabetyków. Antyoksydanty z borówki są sprawdzonym środkiem przy groźnej chorobie naczyń siatkówki oka - retinopatii cukrzycowej.
-Widłak goździsty (Lycopodium clavatum)
Zawiera przede wszystkim tłusty olej, sporoniny i alkaloidy klavatinę, likopodynę klawatoxinę. Łagodzi stany zapalne i bóle np. przy chorobach dróg moczowych. Olej z zarodników poprawia funkcję komórek wątrobowych.

Ulotka w formacie pdf