Nailner sztyft na grzybicę paznokci

Nailner Stop Paznokciom zniszczonym przez grzybicę środek do leczenia miejscowego grzybicy paznokci (onychomykozy) w wygodnym do stosowania sztyfcie

Opakowanie: 1 sztyft (około 400 aplikacji)

JeCare

Cena: 29,99 zł

Działanie:

Po wniknięciu pod płytkę paznokcia, dermatofity (grzyby) zaczynają odżywiać się keratyną, która jest jego podstawowym budulcem.
Nie leczone schorzenie nasila się, zmieniając stopniowo wygląd paznokcia: pojawiają się białe plamy, żółknięcie, zgrubienie, kruszenie się.

Nailner przenika wgłąb paznokcia i z pomocą opatentowanego połączenia składników aktywnych tworzy środowisko niekorzystne dla rozwoju dermatofitów.

Rezultat jest widoczny od momentu odrastania paznokcia: nowy paznokieć będzie zdrowy, odzyska swój pierwotny wygląd w miarę wzrostu (średnie tempo przyrostu paznokcia u stopy to 1,5 mm/miesiąc).
Ważne jest aby rozpocząć leczenie od momentu pojawienia się pierwszych symptomów, gdy zaatakowana powierzchnia jest ograniczona: kuracja będzie krótsza a paznokieć szybciej odzyska swój estetyczny wygląd.

Zastosowanie:

Precyzyjny sztyft jest niezmiernie praktyczny i łatwy w użyciu.
Należy go stosować na całą powierzchnię paznokcia dotkniętego grzybicą.
Aplikować na wierzch paznokcia oraz spodnią część.
Przed każdorazowym użyciem oczyścić paznokieć (należy zmyć lakier jeżeli jest nałożony).
Precyzyjnym sztyftem aplikować produkt 2 razy dziennie przez 3-4 pierwsze tygodnie.
Następnie 1 aplikacja dziennie do końca cyklu odrastania paznokcia.
Preparat wysycha w ciągu 1-2 minut, można następnie założyć obuwie (można na nowo polakierować paznokcie, pamiętając o zmyciu go przed następnym użyciem sztyftu).
Dobrze domykać sztyft po każdym użyciu.
Przycinać paznokieć w miarę odrastania obcinaczem do paznokci.
Jeden Precyzyjny sztyft wystarcza na 400 aplikacji.

Skład (INCI) :
Ethyle Lactate, Acide Lactique, Callitris Intratropica, Lavandula Angustifolia, Melaleuca Alternifolia, Limonene, Aqua, Géraniol, Linalool