CaliVita ParaProteX

CaliVita ParaProteX wieloskładnikowy preparat pomagający oczyszczać organizm szczególnie w kuracjach przeciwgrzybiczych i przeciwpasożytniczych oraz wzmacniać naturalną odporność.

Opakowanie: 100 tabletek

CaliVita,

marka:

Cena: 150,00 zł
  • darmowa wysyłka

Działanie:

Czosnek, który już od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego i krążenia.
Ekstrakt z kory Pau D'Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed zagrożeniami zewnętrznymi. Wspiera funkcje wydalnicze nerek oraz korzystnie wpływa na naczynia krwionośne. Chroni komórki i tkanki przed uszkodzeniami wywołanymi przez oksydację.
Ekstrakt z nasion grejpfruta przyczynia się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej organizmu.
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego - wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie enzymów trawiennych oraz wspiera perystaltykę jelit.
Olej z goździkowca korzennego - wspomaga trawienie i odczuwanie smaków oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego i układu oddechowego.
Dodatkowymi składnikami działającymi synergicznie z wymienionymi są: owoc Rangoon creeper (Quisqualis indica), sproszkowana komosa piżmowa, żywica z balsamowca, mirra oraz sproszkowany orzech czarny (Juglans nigra) i olej z orzecha włoskiego (Juglans regia).

Dawkowanie:

1 - 2 tabletki dziennie podczas posiłku.

1 tabletka zawiera:
Owoc Rangoon creeper 150 mg
Nasiona Komosy piżmowej (Chenopodium ambrosioides) 100 mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego (standaryzowany na 6% zawartość alkaloidów) 50 mg
Żywica balsamowca mirra 50 mg
Olej z goździków korzennych 50 mg
Ekstrakt z kory Pau d'Arco 50 mg
Orzech czarny 37,5 mg
Olej z orzecha włoskiego 37.5 mg
Ekstrakt z nasion grapefruita 25 mg
Czosnek 12,5 mg

Ulotka w formacie pdfUlotka Paraprotex Strefa Leków