Revalid zdrowe włosy i paznokcie 90 kapsułek

Kapsułki Revalid zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci.

Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci.
Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji.
Aminokwasy zawierające siarkę (metionina i cystyna) są niezbędne do prawidłowej syntezy keratyny, podstawowego składnika białkowego włosów i paznokci. Pozostałe składniki biorą aktywny udział w przemianie białkowej, a ich niedobory sprzyjają schorzeniom włosów i paznokci.
Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80% (w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu).

Opakowanie: 90 kapsułek

EWOpharma,

marka:

Cena: 54,96 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie:

Poza specjalnie dobranym zestawem witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych Revalid zawiera aminokwasy, które w sposób szczególny odpowiadają za wygląd i kondycję włosów oraz paznokci.
Aminokwasy siarkowe (cysteina i metionina) są głównym budulcem włosów i paznokci. Są niezbędne do prawidłowej syntezy keratyny, podstawowego składnika białkowego włosów i paznokci.
Cysteina stanowi około 17% składu włosów, metionina natomiast około 0,5%.
Ich niedobór w organizmie skutkuje utratą połysku i sprężystości włosów a następnie ich rozdwajaniem, wypadaniem a także pogorszeniem zdrowia paznokci.
Zastosowanie formuły chelatowej (połączenie aminokwasów z oligoelementami), zapewnia zwiększoną efektywność działania produktów.
Dzięki oligoelementom (żelazo, miedź, cynk) aminokwasy są chronione i transportowane wraz z krwioobiegiem do miejsc, w których mogą najskuteczniej oddziaływać na korzenie włosów i macierz paznokci. Proces chelatacji powoduje również, że składniki preparatów są znacznie lepiej wchłaniane, powodując wyjątkową skuteczność Revalidu.
Aminokwasy zawarte w preparacie Revalid zapobiegają nadmiernemu rogowaceniu naskórka oraz chronią skórę i włosy przed utratą wody. Natomiast wyciągi roślinne naturalnie odżywiają i regenerują strukturę włosa, działając kojąco i osłonowo na skórę głowy i łuski włosa.
Dzięki swemu składowi preparat Revalid zaspokaja potrzeby fizjologiczne i uzupełnia niedobory substancji odżywczych niezbędnych dla włosów i paznokci.
Hamuje wypadanie włosów, zarazem pobudzając ich wzrost oraz przywracając piękno i witalność delikatnym i matowym włosom; likwiduje łupież, świąd i łojotok (przetłuszczanie się włosów).

Dawkowanie:

Wskazane jest przyjmowanie preparatu doustnie trzy razy dziennie.
W przypadkach zaawansowanych schorzeń włosów lub paznokci zaleca się rozpoczęcie leczenia większymi dawkami: 3 razy na dobę po 2 kapsułki przez jeden miesiąc, a następnie 3 razy na dobę po 1 kapsułce.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zastosowanie trzymiesięcznej kuracji.

Wskazania:

Revalid stosuje się jako preparat pomocniczy w leczeniu niedoborów aminokwasów siarkowych i witamin oraz związanych z nimi schorzeń włosów i paznokci.
Przyjmowanie preparatu Revalid zaleca się w leczeniu następujących dolegliwości:
- łysienie rozlane.
- łysienie androgenne i łojotokowe łysienie wtórne w następstwie ciężkiej choroby lub ciąży.
- łysienie polekowe lub wynikające z zaburzeń hormonalnych.
- łysienie z nieokreślonych przyczyn.
- osłabienie struktury włosa: rozdwajanie się, łamliwość, bez połysku.
- zaburzenia wzrostu paznokci: paznokcie łamliwe, kruche, o niezdrowym wyglądzie.

Jedna kapsułka zawiera substancje czynne:
DL-­metioninę 100,0 mg
L-­cystynę 50,0 mg
Pantoteinian wapnia 50,0 mg
Witaminę B1 (chlorowodorek tiaminy) 1,5 mg
Witaminę B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10,0 mg
Kwas p-­aminobenzoesowy 20,0 mg
Żelazo (jako chelat) 2,0 mg
Cynk (jako chelat) 2,0 mg
Miedź (jako chelat) 0,5 mg
Wyciąg z prosa 50,0 mg
Wyciąg z kiełków pszenicy 50,0 mg
Drożdże piwne 50,0 mg

Ulotka w formacie pdfUlotka Revalid kapsułki Strefa Leków