Femurin łagodzi objaw nietrzymanie moczu

Femurin preparat naturalny, który pomaga w łagodzeniu nietrzymania moczu (NTM) u kobiet bez skutków ubocznych

Femurin to preparat oparty na składnikach naturalnych.

Femurin może być stosowany długoterminowo sam, lub jako środek wspomagający inne sposoby leczenia.

Preparat może zmniejszyć ilość epizodów nietrzymania moczu w ciągu dnia i nocy przy regularnym przyjmowaniu preparatu ściśle według zaleceń ordynującego lekarza.

Preparat jest dobrze tolerowany.

Opakowanie: 60 tabletek

Biotech Varsovia,

marka:

Cena: 48,97 zł

Chwilowo niedostępny

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Działanie:

NTM związane jest między innymi z obniżeniem siły mięśni zwieraczy cewki moczowej oraz mięśni dna miednicy. Przyczyną takiej sytuacji jest spadek procesów anabolicznych w obrębie układu moczowego, związany z obniżeniem produkcji estrogenów w organizmie kobiety spowodowanym min. menopauzą.

Zawarte w Femurinie wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA 940 oraz ekstrakt z nasion soi Soylife produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w Szwajcarii przez Frutarom Switzerland Ltd.
Ekstrakty te wykazują pozytywny wpływ na właściwe napięcie i siłę mięśni zaangażowanych w prawidłowe trzymanie i oddawanie moczu, wspomagając tym samym ich funkcjonowanie.

Wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA 940 zawdzięcza swój unikatowy beztłuszczowy skład specjalnej, opatentowanej technologii jego otrzymywania. Technologia EFLA HyperPure zapewnia wysoce selektywne usunięcie wszystkich lipofilowych składników z ekstraktu. Dzięki temu staje się on niemal całkowicie wolny od związków tłuszczowych.

Zastosowanie technologii EFLA HyperPure do otrzymywania ekstraktu EFLA 940 zapewnia wysoką powtarzalność końcowego ekstraktu, co oznacza, że zawarte w nim określone substancje zawsze występują w tych samych proporcjach i nie wykraczają poza przyjęte normy.
Zawarty w preparacie Femurin wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA 940 standaryzowany jest na określoną i taką samą zawartość adenozyny oraz pochodnych fenolowych (enterodiol). Substancje te wykazują pozytywny wpływ na struktury zaangażowane w prawidłowe trzymanie i oddawanie moczu.
Ekstrakt uzyskiwany w drodze technologii EFLA HyperPure charakteryzuje się również wysokim w porównaniu do ekstraktów olejowych stężeniem substancji.
Wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA 940 w porównaniu ze standardowymi ekstraktami olejowymi, charakteryzuje się: kilkukrotnie wyższą koncentracją substancji, zwiększoną stabilnością i rozpuszczalnością, wysoką czystością oraz z uwagi na swój beztłuszczowy charakter - brakiem predyspozycji do jełczenia oraz formułowania szkodliwych produktów rozkładu.
Znacznie wyższa koncentracja ekstraktu zwiększa siłę preparatu zawierającego wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA 940 we wspomaganiu funkcjonowania mięśni odpowiedzialnych za prawidłowe trzymanie i oddawanie moczu.
Wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA 940 nie zawiera frakcji lipidowej, dzięki czemu jest lepiej absorbowany w jelitach.

Dawkowanie:

2 razy dziennie 1 tabletka.
Efekty powinny być zauważalne po około 3 tygodniach.

Zalecana dzienna porcja (2 tabletki) dostarcza:
520 mg wodnego ekstraktu z pestek dyni EFLA 940 (w tym 0,5 mg adenozyny, 15 mg pochodnych fenolowych jako enterodiol),
75 mg ekstraktu z nasion soi Soylife (30 mg izoflawonów)

Ulotka w formacie pdfUlotka Femurin Strefa Leków