Avenea Essence tabletka dla kobiet

Avenea jest bezpiecznym, naturalnym niehormonalnym (nie zawiera estrogenu, progesteronu, testosteronu) preparatem, którego starannie dobrane składniki usprawniają funkcje seksualne organizmu kobiety.

Wysoka aktywność i efektywność AVENEA essence jest wynikiem zastosowania aminokwasu L-argininy o ponad 98,5% stężeniu oraz wysoko skoncentrowanych ekstraktów roślinnych.
Produkt może być stosowany jednocześnie ze środkami antykoncepcyjnymi.

Opakowanie: 6 tabletek

Cena: 21,97 zł

Działanie:

L-Arginina jest naturalnie występującym w organizmie aminokwasem, prekursorem tlenku azotu, który utrzymuje naczynia krwionośne organizmu w dobrej kondycji, a jak udowodniono jej niedobór u kobiet - ma bezpośredni wpływ na obniżenie reaktywności seksualnej kobiet.
Skuteczność już 1-dniowej terapii przy użyciu Avenea essence jest wynikiem wielokierunkowego i jednocześnie synergicznego działania jej składników. Wysoka zawartość i stężenie L-Argininy już w pojedynczej tabletce dystansuje obecne na rynku inne preparaty.
Składniki Avenei essence działają wielokierunkowo jednocześnie podnosząc kondycję fizyczną, nastrój oraz usuwając najczęstsze przyczyny blokad fizjologicznych (w tym hormonalnych) u kobiet.
Aminokwas L-arginina - pełni w organizmie funkcję głównego substratu do produkcji tlenku azotu (NO) najważniejszego neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za prawidłową odpowiedź seksualną organizmu. Niski poziom NO uniemożliwia odczuwanie satysfakcji seksualnej i obniża libido.

Ekstrakt z Avena sativa - środek zwiększający pobudzenie seksualne. Zawiera związki krzemu, cynk i glukowanilinę, mające korzystny wpływ na aktywność hormonalną i seksualną.

Ekstrakt z Turnera aphrodisiaca - działa stymulująco, euforyzująco oraz silnie erotyzująco przez okres około 1,5 godziny po zażyciu. Zalecana jest w łagodnych zaburzeniach funkcji seksualnych u kobiet spowodowanych obniżeniem nastroju, trudności w osiągnięciu stanu podniecenia seksualnego i osiąganiu orgazmu.

Dawkowanie:

Preparat stosować doraźnie w celu wywołania silnej stymulacji seksualnej i ułatwienia osiągnięcia orgazmu.
W celu jednorazowego zwiększenia aktywności seksualnej oraz przy trudnościach w osiąganiu orgazmu przyjąć 3 razy dziennie po 2 tabletki (ostatnie na pół godziny przed kontaktem seksualnym).
W przypadku nadmiernego pobudzenia w ciągu dnia, zmniejszyć dawkę dzienną o połowę lub zrezygnować z pierwszej porannej dawki.

Wskazania:

Avenea essence przeznaczona jest dla kobiet odczuwających dolegliwości natury seksualnej:
- brak pobudliwości seksualnej (tzw. oziębłość płciowa)
- nagły lub stopniowy spadek zainteresowania seksualną sferą życia
- trudności w przeżywaniu pełnej satysfakcji seksualnej

Jedna tabletka AVENEA essence zawiera:
200 mg L-argininy,
200 mg Ekstraktu Avena sativa,
50 mg Ekstraktu Turnera aphrodisiaca