Miramile Tonsil spray z olejkami do jamy ustnej i gardła od 2 roku życia

Miramile Tonsil naturalny i bezpieczny spray łagodzący podrażnienia do jamy ustnej i gardła składający się z 8 olejków.

Spray z olejkami pozwala uniknąć podrażnień gardła (które mogą prowadzić do zakażeń i infekcji gardła) pojawiających się przy przeciążeniu strun głosowych (długie, głośne mówienie, śpiewanie), ekspozycji na zimne powietrze lub suche powietrze (klimatyzacja, przegrzewanie pomieszczeń, lot samolotem), uprawianiu sportów lub gimnastykowaniu się lub przez drobne cząsteczki obcych ciał, znajdujące się w powietrzu (kurz, pyłki roślin).

Opakowanie: Butelka 30 ml z nakrętką z dozownikiem i z załączoną dyszą atomizera

Valentis AG

Cena: 21,08 zł

Działanie:

Zawarta w Miramile Tonsil mieszanka olejków roślinnych (olejek z rokitnika zwyczajnego) tworzy na śluzówce błonę ochronną, pozwalającą utrzymać integralność błony śluzowej przez ochronę przed zewnętrznymi szkodliwymi czynnikami i patogenami.
Działanie nawilżające i zmiękczające (olejek z balsamowca mirry, olejek z nagietka) pozwala ukoić podrażnioną błonę śluzową i łagodzi objawy zapalenia (suchość, drapanie w gardle, ból gardła, problemy z połykaniem, chrypka, uczucie ciała obcego w gardle, itp.).
Olejki eteryczne zawarte w Miramile Tonsil dodano, aby nadać zapach i poprawić smak preparatu.

Zastosowanie:

Stosować do jamy ustnej i gardła u osób dorosłych i dzieci w wieku od 2 lat.
Stosować 2 - 3 razy dziennie po kilka dawek rozpylanych.

Chronić przed kontaktem z oczami.

Wskazania:

Miramile Tonsil spray do jamy ustnej i gardła jest stosowany:
- pomocniczo w leczeniu zapalenia gardła i chrypki (np. zapalenie gardła, przeziębienie, angina, zapalenie krtani, zapalenie jamy ustnej, zapalenie dziąseł),
- w celu łagodzenia objawów zapalenia (suchość, drapanie w gardle, problemy z połykaniem, uczucie ciała obcego w gardle, itp.),
- w celu zmniejszenie obrzęku śluzówki powstałego w wyniku infekcji,
- do ochrony przy podrażnieniu jamy ustnej lub gardła przed działaniem zewnętrznych szkodliwych czynników i patogenów,
- do nawilżenia śluzówki gardła i przełyku.

Olejek z balsamowca mirry, olejek z rokitnika zwyczajnego, olejek z nagietka, olejek z pomarańczy słodkiej, olejek z gorzkich migdałów, olejek eteryczny z tymianku, olejek z mięty pieprzowej, olej rzepakowy.